Zonguldak’ta Taciz Skandalı !

Paylaş
 

Zonguldak ilinde taciz skandalı meydana geldi ! 15 yaşındaki kız çocuğu komşusunun tacizine uğradı.

Maalesef dünyanın en fazla kadınlara taciz eden ülkelerinden biriyiz. Son derece yoğun olan taciz haberlerine bir yenisi daha eklenmiş durumda; Zonguldak ilimizde 42 yaşındaki A.K. sadece 15 yaşında olan komşusunun çocuğunu taciz ettiği iddia edildi.

15 YAŞINDAKİ KIZA TACİZ ETTİĞİ İDDİA EDİLDİ

Zonguldak’ta yaşamakta olan işçi A.K.’nın , komşusunun kız çocuğunu yemek yeme bahanesiyle evine çağırdığı ve tacizde bulunduğu iddia edildi. 15 yaşında olduğu anlaşılan kızın bir saat boyunca eve dönemediği, bunun üzerine ablasının şüphelendiği bilgisine ulaşıldı. Şüphelenen abla hemen komşunun evine gitti ve içeriye girdiğinde kardeşinin üzerinin son derece dağınık olduğunu gördü. Evine giden 15 yaşındaki kız, ablasına 42 yaşındaki A.K’nin kendisini taciz ettiğini söyledi. 15 yaşındaki kızın ardından annesini de alarak karakola gidip şikayetçi olduğu bilgisine ulaşıldı. A.K’nin şikayet hususunun ardından gözaltına alındığı öğrenildi. Ardından A.K.’nın çıkarılan mahkemede tutuklandığı elimize ulaşan bilgiler arasında yerini aldı.

 

Bu yazı 94 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Erdi dedi ki:

    İdam isteriz. Kıstas isteriz, kıstasta hayat vardır. Bu ve bunun gibi toplumun huzurunu bozan insanların önüne ancak bu yollarla geçilebilir.

Bir yorum bırak