Yurdun Dört Bir Yanında FETÖ Operasyonları Sürüyor

Paylaş
 

Bilindiği üzere Türkiye’de 15 Temmuz tarihinde FETÖ mensupları tarafından bir darbe girişiminde bulunulmuş, darbe püskürtülmüştü. Darbe girişiminin FETÖ için çalışanların yakalanması amacıyla büyük çapta operasyonlar başlatılmıştı. Söz konusu operasyonlar hala yer yer devam etmekte. Hatta şu günlerde FETÖ operasyonları hususunda sıcak zamanlar yaşanmaya devam ediyor. Yurdun pek çok noktasında FETÖ mensuplarının yakalanmaları amacıyla operasyonlar sürdürülmekte.

SAMSUN’DA ÜÇ GÖZALTI

Samsun ilinde üç kişinin gözaltına alındığı ve aralarından bir kişinin tutuklandığı bilgisine ulaşıldı. Diğer iki kişinin ise serbest bırakıldığı düşünülüyor.

ANTALYA’DA BİRİ SAVCI TOPLAM ON KİŞİYE GÖZALTI

Elimize ulaşan bilgilere göre Antalya ilinde görev yapan bir savcının ve dokuz kadının gözaltına alındığı öğrenildi.

BOLU VE DÜZCE’DE GÖZALTI

Düzce ve Bolu illerinde de gözaltılar söz konusu. Bolu ilinde bir asker FETÖ hususunda gözaltına alınırken Düzce ilinde bulunmakta olan toplam 11 iş adamının yeri saptanıp operasyon düzenlendi. Yapılan aramalar sonucunda bazı dökümen ve belgeler ele geçirildi ve şahıslar gözaltına alındı.

TEKİRDAĞ’DA BUGÜNE KADAR 382 KİŞİ TUTUKLANDI !

Elimize ulaşan bulgulara göre Tekirdağ ilinde şuana kadar FETÖ operasyonları kapsamında tutuklananların sayısı 382 !

BURSA’DA 10 ASKER GÖZALTINDA !

Bursa ilinde 15 Temmuz süreci ile bir alakası olduğu düşünülen toplam 10 asker gözaltına alınmış vaziyette. Askerler hakkında araştırmalar devam ediyor.

PEK ÇOK İLDE OPERASYONLAR VAR !

Şuanda İstanbul merkezli pek çok ilde çalışmalara devam ediliyor ve FETÖ kapsamında tutuklananların listesi giderek artıyor.

Bu yazı 2 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak