• DOLAR
  3,0940
  % 0,1197
 • EURO
  3,3938
  % 0,0339
 • ALTIN
  124,5827
  % 0,1768
 • BIST
  77.554
  % 0,9685
Windows 10’a özel Xbox One planı

Windows 10’a özel Xbox One planı

Xbox One Sahibi ve bilgisayarında Win 10 yüklü olanlara müjdemiz var. Merakla beklenen Xbox One oyunu Quantum Break oyunun ön alımını yapmışsanız , bu oyunu win10 işletim sisteminde de ücretsiz oynayabileceksiniz.

 

DLC Xbox ve Win10 ‘u aynı anda kullanıyorsanız , DLC paketlerine hiçbir ücret ödemeyeceksiniz. Remedy ve Microsoft ortaklığının paketi bu kadar ile sınırlı kalmıyor. Microsoft’un konsoluna ve en gelişmiş işletim sistemine sahipseniz,firmanın klasiklerinden olan Alan Wake ve Alan Wake : American Nightmare ‘in bedava kopyalarına bile sahip olmanız an meselesi! Sunulan bu teklif 5 nisan 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Bu ücretssiz kampanyadan faydalanmak için Xbox One ‘da Live platformun üstünde işletim sistemini seri numarasını eksiksiz olarak girmeniz gerekmektedir. Yapacağınız bu girişten sonra , karşınıza bağlantı ekranı çıkacak. Çıkan bu bağlantı sonrası oyuna sahip olabiliyorsunuz. Bu ekrandan diğer tüm oyunlara sahip olabileceksiniz.

 

Microsoft’un böyle bir stratejiyi uygulamasında ki asıl neden : Xbox 360 , Sony PS3’ü bir çok ülkede sürklase etmesidir. Xbox One , Sony PS4 tarafından büyük bir mağlubiyete terk edildi. Windows 7 ve windows 8.1 işletim sistemlerinden memnun kalmayan kişiler , windows 10 ‘u tercih etmedi. Windows 10’a geçmeyen insanlar microsoft’u büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Bu yapmış olduğu uygulama ile ne kadar başarılı bir iş yaptığını ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
 • YENİ
 • YORUM
Bumerang - Yazarkafe