Ubisoft 30.Yıla Özel Bir Kampanya Geliştirdi

Paylaş
 

Oyun dünyasının en etkili isimlerinden Ubisoft, 30.yıla özel güzel bir kampanya ile karşımıza çıkmış durumda. Elimize ulaşan bilgilere göre ünlü oyunlardan Assasins Creed 3 bir ay boyunca tamamen ücretsiz olarak dağıtılacak.

OYUNCULAR İÇİN 7 ARALIK BÜYÜK GÜN

Bilindiği üzere günümüzde oyunlar son derece pahalı ve hatta yıllar öncesinde çıkan oyunlar bile hala yüksek fiyatlara satışa sunulabiliyorlar. Bu gibi durumlarda maalesef korsan oyunculuk giderek artıyor. AAA sınıfında Assasins Creed gibi oldukça ihtişamlı bir seriyi bizlere sunan Ubisoft, 30.yıl şerefine bir ay boyunca Assasins Creed 3 oyununu ücretsiz bir biçimde indirme imkanı sunacak. Elimize ulaşan veriye göre oyun 7 Aralık tarihinden itibaren resmen ücretsiz bir biçimde oynanabilecek.

BİR AY BOYUNCA ÜCRETSİZ DAĞITILACAK

Oyunun ücretsiz olacağını söyleyerek güzel bir müjde verdik ancak maalesef ücretsiz indirme sadece bir ay için söz konusu olacak bu yüzden acele etmelisiniz. Yani bir ay sonunda oyunu edinmek isteyenler maalesef para ödemek zorunda kalacaklar. Yinede 7 Aralık tarihinden itibaren bir aylık süre içerisinde oyunu indirirseniz bir ay dolduğunda oyunu hala ücretsiz bir şekilde oynayabileceksiniz. Yani oyun sonsuza kadar tamamen sınırsız bir biçimde sizin olacak.

SIK SIK KAMPANYALAR OLUYOR

Ubisoft tarafından bu yıl özel bir yıl olduğu için her ay yeni bir oyunu ücretsiz bir biçimde sunabiliyor. Bu yüzden kampanyaları sitesinden yakından takip etmenizi öneririz.

 

Bu yazı 1 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak