Super Mario Run Resmen Çıktı !

Paylaş
 

Ve 2016 yılı biterken akıllı telefon oyun dünyasında büyük bir devrim yaratabilecek yeni bir oyun piyasaya sürüldü !

Bilindiği üzere 2016 yılında Pokemon GO çılgınlığı yaşanmıştı. Pokemon GO, 2016 yılının en fazla oynanan, en fazla ilgi gören oyunu olmuştu. Pokemon GO ile ortak pek çok noktası bulunan başka bir efsane daha akıllı telefona geldi ! Bu efsanenin ismi Super Mario Run… Bilindiği üzere uzun yıllar önce Atari’nin en fazla oynanan oyunu Super Mario’ydu… Bu oyunun akıllı telefonlara getirilmesi uzun bir zamandır bir proje olarak yürütülüyordu ve sonunda bu gerçekleşti.

AKILLI TELEFONLAR İÇİN SUNULDU

Super Mario Run oyunu akıllı telefonlar için resmen sunulmuş durumda. Oyunun Nintendo tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüş olduğunu ifade edelim. Henüz yeni çıkan Super Mario Run şimdiden çok büyük bir ilgiyle karşılandı. Super Mario Run’ın satışa sunulmasıyla beraber özellikle eski Atari konsolunda Super Mario oynayanlar oyuna büyük bir ilgi göstermeye başladı.

ŞİMDİDEN ÇAKMALARI PİYASADA !

Oyun iOS için indirilmeye sunulunca şimdiden Android platformunda çakmaları çıkılmış durumda.  Super Mario Run’ın çakması sayılabilecek pek çok oyun şuan için Apk olarak internet üzerinden erişebilir vaziyette. Örneğin Super Plunder Run bunların en çok indirilenlerinden. Super Plunder Run yapı olarak Super Mario Run’a çok fazla benziyor hatta karakter bile Mario’ya inanılmaz benziyor.

Bu yazı 2 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak