Sony’den Büyük Oyun Kampanyası !

Paylaş
 

Ünlü teknoloji devlerinden Sony bu aya özel olarak bir kampanya ortaya koydu. Sony, 24 Aralık tarihine kadar geçerli olmak üzere bazı Playstation oyunlarında çeşitli kolaylıklar sağlamaya başladı. Sony, bir oyun alana bir oyun hediye ediyor!

Bilindiği üzere dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de oyun oynama alışkanlığı bir hayli yüksek. Özellikle artık oyunların inanılmaz gerçekçi grafiklere sahip oluşu, daha zengin bir dünya barındırması ile beraber oyunlara olan ilgi yoğun bir biçimde de yükselmiş durumda. Türkiye’de yaş ortalamasının da biraz düşük olması, Türkiye’nin genç bir nüfusa sahip oluşu oyun oynama alışkanlığını zirveye çıkarıyor. Özellikle de Playstation gibi oyun konsollarına ciddi bir ilginin olduğunu söyleyebiliriz ve son zamanlarda Playstation 4 Pro’nun çıkışı ile beraber de 4K heyecanı yaşanıyor. Şu günlerde Türkiye’nin en popüler oyun konsolu Playstation’ın sahibi Sony tarafından oyuncuları memnun edecek bir kampanya başlatıldı.

24 ARALIK TARİHİNE KADAR KAMPANYA !

Öğrenilen bilgiye göre Sony, Playstation oyunlarında geçerli olmak üzere 24 Aralık tarihine kadar pek çok oyunda bir alana bir bedava kampanyasını ortaya koydu. Şuandan itibaren siz de bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Söz konusu kampanya dahiline her oyun girmesede çok popüler oyunların listede yer aldığını söyleyebiliriz. Örneğin Assasins Creed Unity , The Witcher 3, Far Cry Primal, The Last of Us gibi birbirinden kaliteli yapımlarda bir alana bir bedava kampanyası mevcut.

Bu yazı 5 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak