Sigara Yasağından Dolayı Canından Oldu

Paylaş
 

Sigara yasağı 19 yaşındaki Erdal Can’ın ölümüne mi sebep oldu? Otobüste kan doduran cinayet meydana geldi ! 19 yaşındaki genç muavinler tarafından öldürüldü !

Şehirlerarası otobüsler ile yapılan yolculuklar bilindiği üzere saatleri buluyor. Bu yüzden bazı yolcular bazı yasakları çiğnemeye uzun yolculuklarda daha meyilli olabiliyorlar. Yaşanan bir gelişme sigara yasağını çiğnemeye kalkan sinir hastası bir genç ile ilgili. 19 yaşındaki sinir hastası genç Erdal Dal, otobüste yolculuk yaparken sigara içme isteği hissetti ve muavinlere sigara içmek istediğini , buna izin vermelerini söyledi. Muavinler gence sigara yasağı olduğundan dolayı şiddetle karşı çıktılar ve genç ile yoğun bir tartışmaya giriştiler.

SİGARA YASAĞINI ÇİĞNEDİ DİYE ÖLDÜRÜLDÜ !

Yol kenarında cansız bedenine rastlanılan Erdal Dal’ın otobüs hareket halindeyken muavinler tarafından otobüsten aşağıya atıldığı öğrenildi. Tartışmanın çok şiddetli olduğu tahmin edilirken henüz 19 yaşında olan gencin annesi isyan etti; Gencin annesi oğlunun sinir hastası olduğunu o yüzden sigara içmekte ısrar ettiğini söyledi. Gencin annesi oğlunun bedeninin muavinler tarafından parçalandığını da ileri sürdü.

 

Bu yazı 67 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Ogeday dedi ki:

    #ŞehideRahmeTeröreLanet

    Güzel ülkemde ne adamlar var ya, ülkeme yakışmayan davranışlar. Bunlar insan bile değil eminim…

Bir yorum bırak