Samsung Patlama Sorununa Çözüm Arıyor !

Paylaş
 

Şarj olurken Note 7 telefonları birer birer patlayınca Samsung hatasını kabullenip bu konuda bir çare aramaya başladı.

Akıllı telefon dünyasında düşük SAR değerli akıllı telefonları ile sağlık dostu olarak lanse edilen Samsung, şu günlerde büyük bir bela ile uğraşıyor. Samsung, Samsung Galaxy Note 7 akıllı telefonunda hiç tahmin etmediği bir sorunla karşı karşıya.

ŞARJ SIRASINDA PATLAMA SORUNU

Samsung’un adeta çiçeği burnunda üst segment akıllı telefon modeli Samsung Galaxy Note 7’yi şarj ederken yaşanan patlama sorunu Samsung’u harekete geçirdi. Samsung, patlama sorununun önüne geçilebilmesi için harekete geçti. Samsung Galaxy Note 7 akıllı telefonun şarj olurken bir hafta içerisinde birden fazla patlaması vakalarından sonar Samsung önlem almaya başladı. Samsung Galaxy Note 7 akıllı telefonunun dağıtılması durduruldu ve ertelendi. Samsung, pil hususunu ciddi bir problemin olduğundan şüpheleniyor ve bu konuda yoğun çalışmalara başlamış durumda.

SİPARİŞ VERENLER DİKKAT

Samsung Galaxy Note 7 akıllı telefonunu şimdiden sipariş veren çok sayıda insan bulunuyor. Eğer bu insanlardan biriyseniz şu sıralar Samsung Galaxy Note 7 telefonu ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmeye özen gösteriniz.

Bu yazı 76 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak