Samsung Galaxy J3 Emerge Detaylı Özellikleri

Paylaş
 

Samsung Galaxy J3 Emerge akıllı telefonunun özelliklerini detaylı bir biçimde sizlerle paylaşıyoruz.

Akıllı telefon dünyasının sevilen markalarından Samsung, Note 7 faciasını yaşasa dahi akıllı telefon üretimlerini seri bir şekilde ortaya koymaktan vazgeçmiyor. Samsung, bu kez Samsung Galaxy J3 Emerge akıllı telefonuyla nabız yoklayacak. Telefon genel olarak orta seviye özelliklerle karşımıza çıkacak. Dilerseniz hemen bu özellikleri sizlere bir aktaralım;

Samsung Galaxy J3 Emerge 5 inch büyüklüğünde HD çözünürlükte ekrana sahip olacak. Ürünün ekranının IPS olacağını da sizlere iletelim. 8 çekirdekli Snapdragon 430 işlemciye yer verilen akıllı telefon, Adreno 505 grafik yongası ile piyasaya sürülecek.

2 GB RAM 16 GB DAHİLİ DEPOLAMA

Samsung Galaxy J3 Emerge akıllı telefonunda 2 GB RAM donanımı ve bunun yanında 16 GB dahili depolama kapasitesi sunulmakta. Cihazın depolaması 128 GB’a kadar arttırılabilir durumda.

MARSHMALLOW İLE GELECEK

Samsung Galaxy J3 Emerge, Android Marshmallow işletim sistemi ile piyasaya sürülecek ve zamanla cihazın Android Nougat işletim sisteminin de güncellemesini alması beklenmekte.

2600 MAH BATARYA

Samsung Galaxy J3 Emerge cihazında 2600 mAh batarya kapasitifine yer verildiği de açıklanmış durumda. Bu özelliği ile Samsung Galaxy J3 Emerge uzun süreli bir kullanım vaadediyor.

Telefonda çift sim kart desteğinin yanında 4G bağlantı desteği de bulunuyor. Yani Türkiye’de kullanılan 4.5G veri bağlantısı hızından bu telefonla yararlanabilirsiniz. Şuan için telefonun fiyatıyla ilgili bir bilgi bulunmamakta beraber önümüzdeki günlerde fiyatının da belli olacağını düşünmekteyiz.

Bu yazı 2 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak