Samsung Galaxy A5 2017 Özellikleri Hakkında Taze Detaylar

Paylaş
 

Akıllı telefon dünyasının en ünlü kuruluşlarından olan Samsung. yeni yılda Samsung Galaxy A5 2017 akıllı telefonu ile karşımıza çıkacak. Samsung Galaxy A5 2017 ile ilgili şimdiden bazı önemli bilgilere ulaşılmış durumda.

5.2 İNCH BÜYÜKLÜĞÜNDE KAVİSLİ EKRAN

Bilindiği üzere artık günümüzde akıllı telefonlarda kavisli ekran kullanılması son derece yaygınlaştı. Samsung Galaxy A5 2017 de buna ayak uydurarak yeni modelinde 5.2 inch büyüklüğünde kavisli ekran ile karşımıza çıkacak. Aynı zamanda bu ekran günümüzün önemli bir cam koruma teknolojisi olan Gorilla Glass 4 ile korunacak. Gorilla Glass 4 sayesinde cihaz darbelere karşı dayanıklı olacak. Ürün çipset olarak ise Exynos 7880 ile piyasada olacak.

HIZLI ŞARJ OLABİLEN GÜÇLÜ BATARYA

Samsung Galaxy A5 2017 cihazı 3000 mAh bataryaya sahip olacak ve şarj hususunda 2017’ye yakışır bir şarj sistemi ile satışa sunulacak gibi gözüküyor. Ürün uzun süreli kullanımın yanında hızlı şarj teknolojisi de sunabilir.

RAM VE DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

Samsung Galaxy A5 2017 akıllı telefonunda 3 GB RAM donanımı ve 32 GB dahili depolama kapasitesi yer almakta. İsteyen kullanıcılar ürünün depolamasını daha da yukarıya çekebilecekler çünkü depolama arttırma desteği de sunulmakta.

ÖN KAMERASI DA 16 MP !

Genelde ön kameralar daha düşük çözünürlük ile piyasayaya sürülürlerken Samsung bu konuda yeni cihazında durumu değiştirecek ; Samsung Galaxy A5 2017 cep telefonunda ön kamera olarak da arka kamera olarak da 16 MP çözünürlüğe yer verildiğinden cihaz kamera anlamında bildiğimiz Samsung kalitesi de birleşince gayet güzel bir deneyim sunacak gibi gözüküyor.

 

Bu yazı 2 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak