Saldırgan Bir Kez Daha Gözaltında

Paylaş
 

Manisa ilinin Turgutlu ilçesinde geçtiğimiz günlerde dehşet verici bir olay meydana gelmiş, bir erkek, parkta spor yapmakta olan hamile bir kadına karşı sözlü ve fiziksel olarak saldırıda bulunmuştu. Kadına burada spor yapmasının yasak olduğunu söyleyen saldırgan aynı zamanda kadını darp etmişti ve kadının ona yalvarması üzerine serbest bırakmıştı. Sanığın serbest bırakılması üzerinde sosyal medya üzerinde inanılmaz bir tepki oluşmuştu ve yapılan yorumlarda saldırganın mutlaka cezalandırılmasının gerekliliği ifade edilmişti. Ancak olay ile ilgili farklı bazı noktaların da ortaya çıktığı bilgisine ulaşıldı. Elimize ulaşan verilere göre, başka bir kadın sayesinde asıl saldırgana ulaşıldı ve asıl saldırganın tutuklanması sağlandı.

 

SUÇU İŞLEYEN ASIL KİŞİ YAKALANDI

İlk olayın ardından suçu işlediği öne sürülen kişi serbest bırakılmıştı. Saldırganın yakalanmasını ise internette ve televizyon kanallarında yayınlanan haberlerdeki ayrıntılardan dolayı daha önce saldırıya aynı bölgelerde uğramış olan bir kadın ihbarda bulundu. Kadın, aracın benzerliğini ve farklı nitelikleri karakola giderek anlattı ve saldırganın bu sayede yakalanmasına ön ayak oldu.

SUÇUNU İTİRAF EDİP TUTUKLANDI

Elimize ulaşan bilgiye göre saldırganın dışarıda hayatlarını sürdüren, spor yapan kadınlara yönelik sözlü ve fiziksel saldırılarda bulunduğu birden fazla olay var ve birden fazla ihbar gelince de saldırganın işi bir hayli zorlaştı. Saldırgan, ceza hususunda bir indirimden faydalanacağını düşünerek suçunu itiraf etti ve tutuklandı.

 

Bu yazı 1 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak