PES 17 Demo Versiyon İncelemesi

Paylaş
 

Oyun dünyasının son ürünlerinden PES 17 Demo ile ilgili inceleme…

PES 17 DEMO İNCELEMESİ

Oyun ipuçları kısmının önceki PES versiyonları ile hemen hemen aynı olduğunu söyleyebiliriz. Başlangıç ekranı bilindik stabilliğinde çalışmakta. Başlangıç ekranının ardından bize sunulan sınırlı sayıda takımı ve sınırlı sayıda stadyumu v.b. işaretlemekte ve maça başlayabilmekteyiz.

CANLI GRAFİKLER

Pes 17 Demo oyununda önceki versiyonları aratmayacak yegane bir özellik bulunuyor. Malumunuz konsollarda PES serisinin son versiyonları son derece canlı renklere, grafiklere sahip… Yeni versiyonda da canlı grafikler bir hayli hakim durumda. Bu durum aslında iyi gibi gözüksede açıkçası oyun gerçekçilik anlamında son derece düşük seviyede kalıyor.

DAHA HIZLI OYUN

Oyun temposu daha önceki versiyonlara göre daha hızlı olmuş durumda. PES 17 Demo versiyonunun temposu oldukça yüksek. Büyük bir ihtimalle de oyunun tam versiyonunun oyun hızı da çok yüksek olacak. Bunun genel olarak PES tutkunlarının hoşuna gideceğini tahmin ediyoruz.

DAHA İYİ YAPAY ZEKA

Eskisine göre daha gerçekçi yapay zeka mevcut ve oyunda özellikle forvetlerle orta sahalar arasında pas yollarında çeşitli değişimler söz konusu…

 

Bu yazı 78 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak