Pelin Karahan Reklamdan Servet Kazandı

Paylaş
 

Ünlü oyuncu Pelin Karahan, oğlu Ali Demir ile birlikte bebek maması reklamında oynadı. Reklam kampanyasının ilkini şu sıralar televizyonlarda izliyoruz. Söylentilere göre anne-oğul bu anlaşmadan toplamda 900 bin TL kazandı. Henüz 16 aylık olan Ali Demir ilk parasını kazanmış oldu. Annesi Pelin Karahan’a 550 bin TL, minik oğlu Ali Demir’e 350 bin TL ödeme yapılmış oldu. Ali Demir’in hesabına ilk geçen para bu reklamla birlikte geldi. Daha önce birçok reklamda oynayan Karahan, bu kez oğluyla birlikte kamera karşısında…

 Pelin Karahan Kimdir?

1984 Ankara doğumlu güzel oyuncu Pelin Karahan, ikinci evliliğinden doğan oğlu Ali Demir ile reklam filminde oynadı. Modellik, oyunculuk ve sunuculuk yapan genç sanatçı iş adamı Bedri Güntay ile evli. İlk büyük çıkışını Kavak Yelleri dizide başrol oynayarak yakalamıştı. Anadolu Üniversitesi Turizm İşletme bölümünden mezun oldu. Erberk Ajans’a kaydolan ünlü oyuncu ilk projesi Demirdöküm reklam filmiyle tanındı.

2-1

Kavak Yelleri gençlik dizisinde yıllarca unutulmayan bir karaktere hayat veren oyuncu, daha sonra Türk televizyonlarının büyük projesi Muhteşem Yüzyıl’da Mihrimah Sultan karakterini canlandırdı. Şimdilerde ATV’de yayınlanan Yeter adlı dizide başrol oynuyor. TRT Okul’da bir dönem hayvan bakımı programının sunuculuğunu yaptı. Coca Cola, Nestle, Yedigün, Demirdöküm, Komili Şampuan, Penti ve İpana reklamlarında oynadı. Kavak Yelleri dizisiyle en başarılı bayan dizi oyuncusu ödülünü kazandı.

Bu yazı 438 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak