Meizu İki Yeni Akıllı Telefon Duyurusu Gerçekleştirdi

Paylaş
 

Akıllı telefon dünyasında son zamanlarda dikkat çeken üreticilerden Meizu, ataklarına kaldığı yerden devam etmekte.

Günümüzde akıllı telefon piyasasında dev şirketler arasında büyük bir rekabet söz konusu. Son zamanlarda Meizu gibi şirketler de adından oldukça söz ettirmeye başladılar. Meizu tarafından şu günlerde iki yeni akıllı telefonun duyurusu yapıldı. Dilerseniz hemen o telefonlar ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşalım;

MEİZU PRO 6 PLUS

Meizu Pro 6 Plus akıllı telefonunun iki farklı depolama seçeneği bulunuyor ve cihazlar depolama alanı hususunda kullanıcının depolama tercihine göre bir etiket ile gelecek. Meizu Pro 6 Plus’ın dahili depolama kapasitesi 64 GB olan modeli 435 Dolar’dan, 128 GB modeli ise 479 Dolar’dan piyasada yerini alacak.

Meizu Pro 6 Plus akıllı telefonunda 5.7 inch kavisli ekran bulunmakta ve cihaz 4 GB RAM donanımı içermekte. Öte yandan ürünün dahili bataryası 3400 mAh şeklinde ve bu batarya hızlı şarj desteği ile de dikkat çekiyor. 4K video kaydedebilme yetisine sahip olan Meizu Pro 6 Plus akıllı cihazı 4G bağlantı desteği ve parmak izi sensörüyle de yenilikçi bir telefon olarak piyasaya sürülecek.

MEİZU M3X

Meizu tarafından duyurulan bir diğer telefon olan M3X, 5.5 inch büyüklüğünde full HD çözünürlüğe sahip ekranı bulunan bir model olarak karşımıza çıkacak. 3060 mAh batarya kapasitifi bulunan akıllı telefonda parmak izi sensörü, 4G bağlantı desteği gibi teknolojiler de yer alacak. Ürün, 3 GB ve 4 GB RAM donanımı yer alan modelleriyle piyasaya sürülecek.

 

Bu yazı 2 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak