LG’den Windows 10’lu Buzdolabı !

Paylaş
 

LG, Windows 10 işletim sistemine sahip son derece ilginç tasarımı olan bir buzdolabı tanıttı.

IFA 2016 ÇOK RENKLİ !

IFA 2016’nın son derece renkli geçtiğini söyleyebiliriz. IFA 16 etkinliğinde en göze batan şirketlerden birisi LG oldu. LG, Windows 10 işletim sistemine sahip bir buzdolabı piyasaya sürüyor. Üstelik tanıtılan işletim sistemli buzdolabının devasa bir ekranı bulunuyor. Buzdolabının ekranının en ve boy orantısı ise kesinlikle yeni biri teknolojinin habercisi olarak göze çarpıyor.

NEDEN ÜRETİLDİ?

Eminiz Windows 10 işletim sistemi bulunan bir buzdolabının neden tasarlandığını merak ediyorsunuzdur. Bu konuyu biz de merak ettik ve araştırmalarımızdan elde ettiğimiz sonuçlara göre söyleyebilirizki Windows 10’lu devasa ekran siz mutfakta yemek yerken , vakit geçirirken keyifli vakit geçirmeniz için devreye girecek. Bilindiği üzere günümüzde bazı evlerde mutfaklarda da televizyon bulunuyor. Bunun sebebi mutfakta iş görürken, yemek yerken televizyon dünyasından kopmamak. Bu yeni buzdolabı ile televizyona gerek kalmayacak hatta internet üzerinde rahatlıkla sörf yapıp, istediğiniz filmi izleyebileceksiniz. Ancak bu yeni teknolojinin taktir edersinizki lükse girdiğini, bu yüzden de son derece pahalı bir şekilde karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz.

 

Bu yazı 67 kere okundu.
Etiketler:
lg haberleri teknoloji
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Ogeday dedi ki:

    Eyvah eyvah, durun bakalım arkadaşlar daha neler göreceğiz kim bilir? Sizi bilmem de ben ölene kadar bu yeniliklere hayretle gıpta edeceğim, hatta şaşıracağım doğrusu…

Bir yorum bırak