Kokain Getiren Uzman Çavuş Tutuklandı!

Paylaş
 

Adana’da yaşanan olayda, polisin durdurduğu otobüs içinde 1 kilo kokain ele geçirildi. Sonrasında biri uzman çavuş olmak üzere 6 zanlının tutuklanmasına karar verildi. Sorgu ardından, adliyeye sevk edilen uzman çavuş ve arkadaşının tutuklanmasına karar verildi.5 kişi ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Polisin durdurduğu bir otomobilde, 1 kilo kokain ele geçirildi ve 1’i uzman çavuş olmak üzere 6 zanlı yakalandı. Alınan bilgiye göre, Adana Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Seyhan ilçesi d-400 karayolunda bir otomobile uyuşturucu sevk edildiğini öğrendi. Bunun üzerine polis gerekli önlemleri aldı.

Polis, şüpheli otomobili durdurduktan sonra yaptığı arama neticesinde bir kilo kokain ele geçirdi. Otomobilde yer alan C.Z. isimli uzman çavuş ve arkadaşı F.A göz altına alındı. Zanlılar soru altına alındı. Polis zanlıların bu maddeleri satacağını belirledi ve zanlıların bağlantıda olduğu 4 şüpheliyi daha göz altına aldı.

Bununla birlikte, polis Barbaros Mahallesinde yaptığı operasyon ile skunk ele geçirdi ve 1 kişiyi göz altına aldı. Toplamda 7 zanlı emniyetteki ifadeleri ardından adliyeye sevk edildi. Zanlılar arasında yer alan uzman çavuş ve arkadaşı tutuklandı. Geri kalan 5 kişi ise adli kontrol tedbiri ile tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Adana’da yaşanan bu olaylar sonrasında güvenlik önlemlerinin daha fazla alınması bekleniyor.

Bu yazı 2 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak