KAAN N1 Geliyor !

Paylaş
 

Akıllı telefon pazarında Türk rüzgarı… KAAN N1 isimli yeni bir akıllı telefon, Başarı Elektronik tarafından piyasaya sürülüyor.

KAAN N1 !

Uzun zamandır ülkemizde aktif durumda olan ve son derece ünlü bir şirket konumunda olan Başarı Elektronik, KAAN N1 isimli akıllı telefon ile geliyor. Ünlü şirket tarafından duyurusu gerçekleştirilen akıllı telefon sahip olduğu özellikler ve uygun fiyatı ile dikkat çekiyor.

KAAN N1 ÖZELLİKLERİ

KAAN N1 akıllı telefonu 5.5 inch büyüklüğünde full HD ekran çözünürlüğüne sahip ve telefonun 2 ghz saat hızına sahip sekiz çekirdekli işlemci yer almakta. 3 GB RAM’i bulunan cihaz 32 GB dahili depolama kapasitesi içermekte. 4.5G veri bağlantısı desteği bulunan akıllı telefon parmak izi sensörü de içeriyor. Cihazda Android Marshmallow 6.0 işletim sistemu bulunuyor. 13 MP arka kamerası bulunan akıllı telefonun aynı zamanda 8 MP ölçeğinde ön kamerası yer almakta. Ürünün bataryası ise 3000 mAh şeklinde dikkat çekmekte.

KAAN N1 FİYATI

KAAN N1 telefonu fiyatı da belli oldu; Ürünün 1099 TL’den satışa sunulacağı bilgisine ulaşıldı. Kesinlikle fiyatının özelliklerine nazaran son derece uygun olduğunu söyleyebiliriz.

 

 

Bu yazı 157 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Erdi dedi ki:

    Özellikler fiyatına kıyasla çok iyi, telefonu olmayanlar ya da hiç akıllı telefonu olmayanlar bu fırsatı kaçırmasın bence.

Bir yorum bırak