HTC X10 Fiyatı Ve Özellikleri Belli Oldu

Paylaş
 

Cep telefonu dünyasında taze gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Akıllı telefon dünyasının en ünlü markalarından HTC, yeni akıllı telefonlar üzerinde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. HTC, X10 akıllı telefonu üzerine yoğunlaşmış durumda ve bu cihazın özellikleri ve fiyatı hakkında bilgilere erişilmiş durumda.

HTC X10 ÖZELLİKLERİ

HTC X10 akıllı telefonu, 5.5 inch büyüklüğünde full HD ekran çözünürlüğünde ekran ile piyasaya sürülecek. RAM ve depolama özellikleri olarak cihazda 3 GB RAM donanımına ve 32 GB dahili depolama alanına yer verilecek. Elimize ulaşan detaylara göre HTC X10 cihazı işlemci olarak Mediatek Helio P10’dan gücünü alacak. Cihazın kamera ile ilgili elimize ulaşan detaylarına göre de ürünün 13 MP kamera ile piyasaya sürüleceğini söyleyebiliriz. İlk başta MP değeri az gibi gözükebilir ancak HTC bu kamerasında bilindik kalitesini ve yeni kamera teknolojilerini kullanacağından son derece keskin görüntüler sunabilecek. Ürünün en önemli özelliklerinden birisi de Android Nougat ile piyasaya sürülecek oluşu. Yani yazılım olarak oldukça güncel bir cihaz cep telefonu severlerle buluşmuş olacak.

HTC X10 FİYATI NE KADAR OLACAK?

Ürünün teknik özelliklerini ifade ettik. Genel olarak görüldüğü üzere orta seviye bir akıllı telefon olarak piyasaya sürülecek. Peki fiyatı ne kadar olacak? Elimize ulaşan bulgulara göre HTC X10 akıllı telefonunun fiyatının 288 Dolar olması beklenmekte. Ürün Türkiye’de satışa sunulursa çok büyük bir ihtimalle minimum 1500 TL’den satılacak.

 

Bu yazı 3 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak