Hakan Akdoğan Da Gözaltına Alındı !

Paylaş
 

Ünlü isim Hakan Akdoğan’a gözaltı şoku ! Son zamanlarda TV 8 ekranlarında sık sık gördüğümüz ünlü isim Hakan Akdoğan gözaltına alındı !

Bilindiği üzere 15 Temmuz süreci ülkemiz için kara bir leke ve darbe girişiminde bulunanları destekleyenleri temizleme çabası hala sürmekte. Elimize ulaşan bilgilere göre FETÖ kapsamında gözaltına alınan isimlerden birisi de son zamanlarda oldukça ünlü bir isim haline gelen Hakan Akdoğan…

YETENEK SİZSİNİZ İLE PARLAMIŞTI

2012 yılında katıldığı Türkiye’nin en popüler yarışmalarından biri olan Yetenek Sizsiniz’de çok iyi bir performans sergileyerek adından çok söz ettiren Hakan Akdoğan için ardından şöhret kapısı aralanmıştı. Ünlü isim TV 8 ekranlarında oynatılan Ninja Warrior Türkiye yarışmasında sunuculuk görevini üstlenmişti. Spor ile haşir neşir olan Hakan Akdoğan şu günlerde gözaltında !

TRT EKRANLARINDA DA GÖZÜKÜYORDU

Hakan Akdoğan yakaladığı başarıların ardından TRT ekranlarında da gözükmekte idi. TRT ekranlarından da, TV 8 ekranlarından da aşina olduğumuz ve özellikle spor alanında adından söz ettiren ünlü isim için bakalım nasıl bir karar verilecek.

 

 

Bu yazı 116 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak