• DOLAR
  3,0932
  % 0,0938
 • EURO
  3,3956
  % 0,0870
 • ALTIN
  124,5983
  % 0,2152
 • BIST
  77.554
  % 0,9685
Gerçekleşen Patlama İle İlgili Erdoğan’dan Açıklama

Gerçekleşen Patlama İle İlgili Erdoğan’dan Açıklama

Gaziantep’te meydana gelen akıl almaz terör saldırısı ile ilgili Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bazı açıklamalarda bulundu.

Son zamanlarda artan terör olaylarına bir yenisi Gaziantep ilimizde eklendi. Gaziantep’te canlı bomba saldırısı nedeniyle onlarca ölü ve yaralı var. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan meydana gelen terör saldırısı ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

CANLI BOMBA BİR ÇOCUK !

Erdoğan, saldırının bir canlı bomba saldırısı olduğunu ancak canlı bombanın bu eylemi isteyerek yaptığı konusunda bazı şüphelerinin olduğunu söyledi. Çünkü Erdoğan’ın açıklamasına göre söz konusu canlı bomba 12-14 yaşları arasında… Bu yüzden dolayı bir çocuğun teröristlerin hain emelleri uğruna acımasızca katledildiği öngörülmekte.

DAİŞ ŞÜPHESİ

Erdoğan yaptığı açıklamada sadece canlı bombanın nitelikleri ile ilgili konuşmadı; Aynı zamanda hangi örgütün bu saldırıyı gerçekleştirdiğine yanıt verecek bazı açıklamalarda bulundu. Erdoğan, söz konusu saldırıyı DAİŞ’in yapmış olabileceğine dair kuvvetli bir ihtimalin olduğunu kaydetti. Konu ile ilgili geniş çaplı soruşturma ve yaralıların tedavisi devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

 1. Ülkeyi bölmek, parçalamak ve kan gölüne çevirmek isteyenlere Rabbim fırsat vermesin inşaallah (AMİN)

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
 • YENİ
 • YORUM
Bumerang - Yazarkafe