Edge Kullanan Köşeyi Dönecek !

Paylaş
 

Microsoft, Edge ile tarayıcı alanında küllerinden doğabilir ! Microsoft Edge ile ilgili Microsoft tarafından çok önemli bir kampanya başlatılıyor !

Ünlü yazılım devi Microsoft tarafından başlatılacak olan yeni kampanyaya göre Microsoft Edge tarayıcısını ve Bing arama motorunu kullananlar para kazanacaklar.

MİCROSOFT EDGE TARAYICISI NASIL KAZANDIRIYOR?

Microsoft Edge tarayıcısını kullanan kişiler bu tarayıcı ile beraber arama motorlarını Bing işaretleme suretiyle tüm aramalarını Bing üzerinden yaparlarsa belli bir süre sonra hesaplarına para puanlar yüklenecek. Bu para puanları kişi isterse Amazon, isterse Starbucks, isterse Skype alanlarında kullanabilecek. Yani kazanmış olduğunuz parayı sadece belli başlı mağazalarda kullanabileceksiniz.

The Guardian tarafından gerçekleştirilen habere göre söz konusu kampanya şuan da aktif değil ve aktif olması için belirli bir süre daha gerekiyor. Bu sürenin ne kadar olduğu ise şuan için bilinmiyor. Microsoft Edge tarayıcısı üzerinde başlatılacak olan bu yeni kampanyanın çok büyük ses getireceği düşünülüyor. Kampanyanın ilk olarak Amerika kıtasında aktif hale getirileceği bilgisine de ulaşılmış durumda.

 

 

Bu yazı 77 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak