Durmaz 20 Kişi Tarafından Saldırıya Uğradı

Paylaş
 

Bilindiği üzere son zamanlarda Kerimcan Durmaz , Türkiye’nin gündemini meşgul eden ünlülerden birisiydi. Kerimcan Durmaz’ın gündemi bu derece meşgul etmesinin nedeni ise sosyal medya fenomeni oluşu ve son zamanlarda haberlerde çok fazla yer verilmesi, TV 8 ekranında da programlara çıkarılmasıydı. Kerimcan Durmaz, karakteri itibariyle özellikle muhafazakar kesim tarafından çok büyük bir tepki gören bir isimdi. Bu tepkiler Samsun ilinde fiziki saldırılara dönüştü.

BARDA SALDIRI

Elimize ulaşan bilgiye göre Samsun ilinde sahne alan Kerimcan Durmaz, yaklaşık yirmi kişi tarafından darp edildi. Olayın nasıl gerçekleştiğine yönelik yapılan araştırmada önce saldırılarla dışarıya çıkarıldığı, ardından da dışarıda kendisini bekleyen genç bir grup tarafından darbedildiği öğrenildi. Kerimcan Durmaz’ı dışarıda bekleyen kalabalığın ellerinde kırık cam şişeler ve sopalar olduğu öğrenildi.

TANINMAZ HALE GETİRİLDİĞİ İDDİA EDİLİYOR

Kerimcan Durmaz şuan da hastaneye kaldırıldı ve kendisinin ağır bir biçimde darbedildiği iddia ediliyor. İddialara göre kolu kırılan Kerimcan Durmaz’ın yüzü de tanınmaz hale getirilmiş ve yediği dayak sebebiyle yoğun bir tedavi sürecine başlanmış. Aynı zamanda iddialara göre Kerimcan Durmaz psikolojik olarak da büyük zarar gördüğü için korkup bundan sonra içine kapanıp mutsuz bir biçimde günlerini geçirmeye başlamış. Bir diğer elimize ulaşan bilgiye göre ise ünlü ismin annesi oğlunun kötü durumda olmadığını , ağır bir biçimde darbedilmediğini, iyi olduğunu iddia ediyor.

Bu yazı 1 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak