Diyarbakır’da Bombalı Saldırı Gerçekleştirildi !

Paylaş
 

Son dakika gelişmesi olarak önemli bir haberi sizlere aktarıyoruz; Diyarbakır ilimizde saat 13.15 sularında dehşet saçan bir patlama meydana geldi.

DİYARBAKIR’DA PATLAMA !

Diyarbakır ilimizde patlama meydana geldi ! Bugün saat 13.15 sularında Diyarbakır ilimizin Çınar ilçesinde Murat Uçar Trafik Merkezi’nde patlama olduğu bilgisine ulaşıldı.

TERÖRİST SALDIRISI

Elimize ulaşan bilgilere göre ortaya çıkan patlama teröristler tarafından planlandı ve Çınar ilçesinde bulunan Murat Uçar Trafik Merkezi’ne kasıtlı bir bombalı saldırı gerçekleştirildi.

YARALI VE ŞEHİTLER VAR

Meydana gelen patlamada yaralıların ve şehitlerin olduğu bilgisine ulaşıldı. Şuana kadar elimize ulaşan son duruma göre saldırı sırasında 2 polis ve binada bulunan 1 sivil hayatını kaybetti. Binada meydana gelen saldırı sırasında çok sayıda sivil olduğu bilgisine ulaşıldı. Bu durumda hayatını kaybeden kişi sayısının daha da artmasından şüpheleniliyor.

ÇOK SAYIDA AMBULANS SEVK EDİLDİ

Patlamanın ardından olay yerine çok sayıda ambulansın naklinin yapıldığı, yaralılara acil müdahenin gerçekleştirildiği bilgisine ulaşıldı.Patlamayı meydana getiren teröristlerin yakalanması amacıyla geniş çaplı bir soruşturma başlatılmış vaziyette.

 

 

Bu yazı 67 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak