CHP Operasyonları Destekliyor

Paylaş
 

CHP’nin şu sıralar TSK tarafından gerçekleştirilen operasyonlara destek verdiği bilgisine ulaşıldı.

KILIÇDAROĞLU’NDAN AÇIKLAMALAR

Ana muhalefet partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kıçıldaroğlu gündem ile ilgili önemli bazı demeçler verdi. Kılıçdaroğlu gündeme değindi; Kılıçdaroğlu son günlerde gerçekleştirilen terör örgütlerine karşı başlatılan operasyona kesinlikle destek verdiklerini ifade etti. Kılıçdaroğlu, Cerablus’a girilmesinin son derece doğru olduğunu söyledi.

KILIÇDAROĞLU ARTVİN BÖLGESİNDE

Kılıçdaroğlu Artvin’in ilçelerinde gezip bazı analizler , ziyaretler yaptı. Kılıçdaroğlu Artvin ziyaretinin öncesinde Kars ziyaretinde bulundu.

KILIÇDAROĞLU’NU ÖLDÜRMEK İSTEDİLER !

Kılıçdaroğlu’nun konumlarını öğrenen terör örgütleri Kılıçdaroğlu’nu öldürmek istediler ! Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna yönelik bir saldırı yapma hazırlığında olan terör örgütü ile güvenlik güçleri arasında bir çatışma çıktığı, 1 askerin çatışmalar sırasında maalesef şehit olduğu, 2 askerin ise yaralandığı bilgisine ulaşıldı.

BÖLGEDEN ÇIKARTILDI

Kendisine yönelik gerçekleştirilen saldırı sonrasında bölgeden zırhlı araç eşliğinde çıkarılan Kemal Kılıçdaroğlu ardından Şavşat Kaymakamlığı binasına ziyaret düzenledi. Ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun askeri bir helikopterle bölgeden ayrıldığı bilgisine ulaşıldı.

Bu yazı 77 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak