Binali Yıldırım’dan Yeni Açıklamalar

Paylaş
 

Başbakan Binali Yıldırım’dan açıklamalar… Türkiye Başbakanı Binali Yıldırım, gündem ile ilgili önemli bazı açıklamalarda bulundu.

SURİYE SORUNU

Başbakan Binali Yıldırım, Suriye problemi ile ilgili bazı demeçler verdi. Yıldırım, Suriye’deki iç savaşın durdurulması ve huzurun sağlanmasının en önemli konu olduğunu söyledi.

FAİL HENÜZ BELLİ DEĞİL

Gaziantep saldırısı ile ilgili de demeçler veren Başbakan Binali Yıldırım saldırının failinin henüz belirlenemediğini ifade etti.

TERÖRÜ LANETLEDİ

Başbakan Binali Yıldırım bir kez daha terörü lanetledi. Yıldırım, özellikle çocukların teröre alet edilmesinin son derece yanlış, alçakça olduğunu söyledi.

GAZZE

Başbakan Yıldırım Gazze konusuna da değindi. Başbakan Binali Yıldırım açıklamasında Gazze’ye gerçekleştirilen saldırıları onaylamadıklarını söyledi.

BİNALİ YILDIRIM UMUTLU

Türkiye Başbakanı Binali Yıldırım Türkiye’nin önünde güzel günlerin olduğunu söyledi. PKK terör örgütünün huzursuzluktan başka bir şey elde edemeyeceğini ifade eden Binali Yıldırım bölgede yaşayan vatandaşların da PKK’dan oldukça şikayetçi olduklarını söyledi. Yıldırım, ülke içerisindeki huzuru , güven ortamını sağlamak adına son sürat çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

 

Bu yazı 66 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak