Bannerlord İle İlgili Heyecanlandıran Gelişme !

Paylaş
 

Mount Blade 2 Bannerlord oyunu ile ilgili yepyeni bazı gelişmelere ulaşıldı. Yayınlanan bir oynanış videosu ile kale kuşatmasına gelen yenilikler görüldü.

DAHA KALABALIK ORDU

Kale kuşatmalarında eski Mount Blade serisi versiyonlarına nazaran daha yoğun bir kalabalık olacak. Daha kalabalık ordular son derece çetin bir savaş içerisine girecekler !

MANCINIK, KOÇBAŞI !

Oyundaki en önemli özelliklerden birisi de mancınık ve koçbaşı… Eski oyunda koçbaşı ve mancınık maalesef yer almıyordu. Ancak Bannerlord oyununda koçbaşı ve mancınık olacak. Aynı zamanda askerler çok daha zeki, çok daha temkinli davranacaklar. Örneğin düşman sizin galip geleceğinizi anlayınca birden tüm askerleriyle çekilecek. Yani çekilme eylemi sadece meydan muharebelerinde değil aynı zamanda kale kuşatmasında da aktif olacak.

FIRLATMA ÖZELLİĞİ

Bundan sonra sadece bıçak v.b. değil kuşatma sırasında koca bir taş v.b. maddeleri fırlatabileceksiniz. Örneğin düşman koçbaşı ile kapıyı kırdığında onların üzerine ağır taşları fırlatabileceksiniz. Aynı zamanda kendi surlarınızdan düşmana mangonel ile saldırı gerçekleştirmeniz de mümkün olacak !

 

Bu yazı 70 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak