Adriana Lima’da Metin Hara’ya Son Darbe

Paylaş
 

Dünyaca ünlü manken Adriana Lima’nın Türk yazar Metin Hara ile yaşadığı aşk gündeme bomba gibi düşmüştü. Son zamanlarda aralarındaki aşkın bittiğine dair dedikodular yayılmaktaydı. Adriana Lima’nın son yaptığı hamle, ikilinin ilişkisini bittiğini kanıtlıyor. İkili arasında başlayan aşk evlenecekleri yönünde haberler yapılmasına neden olmuştu. Fakat Adriana Lima’nın son hamlesi bunu yalanlıyor.

Adriana Lima, Metin Hara’dan ayrıldıktan sonra, tüm ilişkileri koparmak için bir adım daha attı. Lima, Metin Hara’nın annesini ve babasını sosyal medya hesaplarından sildi. Adriana Lima’nın bu hamlesi, Metin Hara ile tüm ilişkisini koparmak istediğini gösterir nitelikte.

Adriana Lima ve Metin Hara’nın ilişkisinin başlaması ve sonlanması gündemde bomba etkisi yarattı. Lima, Metin Hara’yı kısa sürede unuttuğunu gösterir nitelikte hamleler yapmaya devam ediyor. Metin Hara ise kendisine yöneltilen soruları cevaplamaktan kaçınıyor.

Adriana Lima, Amerikan Futbolcusu Julian Edalman ile yeni bir aşka yelken açtı. Metin Hara’nın bu duruma ne tepki verdiği tam olarak bilinmiyor. Metin Hara ise Adriana Lima’ya olan aşkını unutmuş değil. Bu ilişkinin şimdilik hangi boyuta taşınacağı ise merak konusu.

Metin Hara, ısrarla Adriana Lima ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından silmiyor. Bu durum Hara’nın dünyaca ünlü güzel manken Adriana Lima’yı unutmadığı yönünde yorumlanıyor. Alınan haberler, Metin Hara’nın yakın çevresine sürekli olarak Adriana Lima’dan bahsettiği ve ona aşık olduğunu anlattığını gösteriyor. Metin Hara, kısa süre içinde yeni kitabı için çalışmalara başladı.

Bu yazı 2 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak