Acunn Google’da Neden Yasaklandı?

Paylaş
 

Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen sitelerinden Acunn’a Google’dan ban geldi ! Acunn, Google arama motoru tarafından banlandı. Peki nedeni ne?

ACUNN’A BÜYÜK ŞOK !

Türkiye’nin en ünlü sunucularından, uzun zamandır TV 8 kanalını da satın alıp işleten ünlü isim Acun Ilıcalı’nın internet sitesi olan Acunn, sahip olduğu fonksiyonlar nedeniyle Türkiye üzerinde en fazla ziyaret edilen sitelerden biri… Ziyaretçisi bol olan Acunn’a şu sıralar Google’dan büyük bir darbe aldı. Acunn, Google aramalarından resmen kaldırıldı. Google’da sürekli ilk sayfalarda yer alan Acunn’a ban şokunun gelmesinin sebebi merak ediliyor.

YENİLENME OLABİLİR

Google üzerinde yoğun bir algoritma yenilenmesi yaşanıyor. Bu yüzden Acunn internet adresinin Google tarafından yasaklandığı düşünülüyor. Google, yaptığı güncellemenin hemen ardından Acunn internet sitesini yasakladı. Yani Google’ın yeni güncellemesi ile beraber artık ünlü arama motoru bazı yanlışlarını sezdiği internet adreslerinin gözünün yaşına bakmayacak. Acunn internet adresinin bir daha Google arama sonuçlarında gözüküp gözükmeyeceği, gözükecekse ne zaman gözükeceği bilinmiyor.

 

Bu yazı 72 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Ogeday dedi ki:

    Acun Ilıcalının kafasını attırmasın Google, google’yi satın alır sonra bak demedi demeyin 🙂

    Geçmiş olsun Acun Bey.

Bir yorum bırak