Acer Yeni Akıllı Telefonlarını Resmen Duyurdu !

Paylaş
 

Teknoloji dünyasının ünlü markalarından Acer, yeni akıllı telefonları ile bomba gibi geliyor ! Acer, akıllı telefon dünyasına damgasını vurmak istiyor.

ACER Z6 VE Z6 PLUS DUYURULDU

Acer, Z6 ve Z6 Plus isimli iki adet akıllı telefonunu resmen tanıttı. İki cihazın da çok büyük bir olasılıkla Türkiye’de satışa sunulacağı bilgisine ulaşıldı.

ACER Z6

İlk olarak Z6 modelinden bahsedecek olursak cihazın 130 Dolar üzerinden satışa sunulacağını söyleyebiliriz. 5 inch büyüklüğünde HD ekran çözünürlüğüne sahip ekran donanımı bulunan akıllı telefonun 2000 mAh batarya kapasifitine sahip olduğu bilgisine ulaşıldı. Acer Z6 modelinde 1 GB RAM, 8 GB dahili depolama alanı da bulunmakta.

ACER Z6 PLUS

ACER Z6 Plus modeli 280 Dolar üzerinden satışa sunulacak. Fiyatından da anlaşılabileceği üzere Z6 Plus, Z6’ya göre özellik olarak daha zengin olacak. Z6 Plus modelinde 5.5 inch büyüklüğünde full HD ekran bulunuyor. Z6 Plus, 3 GB RAM, 32 GB dahili depolama kapasitesi gibi özellikleriyle de dikkat çekiyor. Ürünün batarya özelliğinin ise 4400 mAh olduğu bilgisine ulaşıldı.

 

Bu yazı 64 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak