8 Bin Bekçi Alınacak

8 Bin Bekçi Alınacak

Son dakika yapılan açıklama ile yeni bekçi atamalarının yapıldığı ifade edildi. İçişleri bakanı Süleyman Soylu yaptığı açıklamada, 8 bin 670 bekçinin atamasının yapıldığını ifade etti ve devamında Mart ayı sürecinde 8 bin bekçinin daha iş başı yapacağı müjdesini verdi.

İçişler bakanı Soylu, Ankara’da katılığı toplantıda Mart ayında 8 bin bekçi için ilan verildiğini ifade etti. Ankara’da bir otelde konuşan Soylu, ‘’ 2016 senesinden beri 9.444 bekçi göreve başladı, öncesi ile beraber 11 bin 382 bekçi şu an için görev başındadır’’ ifadelerine yer verdi.

Bakan Soylu Müjdeyi Verdi!

Bakan Soylu ‘’ Şu an için 8,670 bekçi ataması yapıldı, önümüzde hafta eğitimlerini tamamlayarak göreve başlayacaklar. 1620 arkadaşımızın güvenlik ve sağlık soruşturması devam ediyor’’ dedi. Bakan Soylu bu müjde ile 8 bin bekçi alımının Mart ayı içinde tamamlanacağını da duyurmuş oldu. Şu an ki mevcut kadronun yetersiz olduğunu ifade eden bakan, yeni alımlar ile birlikte ideal rakama ulaşacaklarını ifade etti.

Bekçi alımları için genel şartlara uygun olunması gerekmektedir. Yapılan açıklamalarda bekçi ilanı için çok fazla başvuru olduğu ifade edilmektedir. Bu ilanlarda sonra yeni ilan açılıp açılmayacağı ise henüz belli değil. Yeni ilanların olması durumunda sitemiz üzerinden sizlere gerekli bildirileri yapacağız. Bekçi alımları ile güvenlik önlemleri her geçen gün hızlı bir şekilde artıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • YENİ
  • YORUM
Bumerang - Yazarkafe