2017 Yılında Şarj Sorunu Tarih Olabilir !

Paylaş
 

Yeni pil teknolojisi şarj sorununa çare olacak ! 2017 yılında akıllı telefonlardaki şarj probleminin sona ereceği iddia edildi.

Uzun süreli araştırmalar, uğraşlar sonucunda üretilen yeni bir pilin, şuan da kullandığımız akıllı telefon pillerine göre iki kat daha uzun ömürlü olabileceği konuşulmakta. SolidEnergy tarafından geliştirilmiş olan yeni bir pil, akıllı telefonlarda daha uzun süreli kullanım imkanı sunabilecek kaliteye sahip.

SolidEnergy CEO’su Qichao Hu tarafından konu ile ilgili olarak bazı önemli açıklamalar yapıldı; Hu, söz konusu yeni pilin iki kat daha fazla enerji yoğunluğuna sahip olduğunu, bu yeni teknolojinin 2017 yılından itibaren kullanıma sokulabileceğini söyledi.

CİDDİ BİR YATIRIM VAR

Söz konusu pil ile ilgili yatırımcılardan ciddi rakamlarda yatırım toplanmış vaziyette. Bu yeni teknolojiye zaten son derece ihtiyaç olması da bunu perçinliyor. Yeni pil teknolojisinin aktif duruma gelmesine de çok az kalması akıllı telefon kullanıcılarını bir hayli heyecanlandırıyor. 2017 yılından itibaren çok büyük bir olasılıkla artık şarj problemi ortadan kalkacak ve daha uzun ömürlü akıllı telefon kullanımının keyfini çıkaracağız.

Bu yazı 59 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak