• DOLAR
  3,0940
  % 0,1197
 • EURO
  3,3938
  % 0,0339
 • ALTIN
  124,5827
  % 0,1768
 • BIST
  77.554
  % 0,9685
Twitter’da oturum açmaya gerek kalmadı!

Twitter’da oturum açmaya gerek kalmadı!

Dünya genelinde 23 ülkede ki twitter kullanıcı , artık oturum açmadan tweet’lerine ulaşabilecek.

twitter-birden-fazla-yer

Mobil cihazlarda artık Twitter üzerinde ki verileri görmek için oturum açmanıza gerek kalmayacak. Kullanıcıların oturum açmadan tweet’lerini görmeleri için bir yıldır ABD ve Japonya’da masaüstü platformda kullanılıyordu. ” Logger-out homepage” ismi ile karşımıza çıkan bu özellik artık mobil cihazlarda da uygulanmaya başlandı. Bu özellik ile mobil cihazlarda tweet’ler arasında dolaşmanız mümkün kılınıyor. Twitter , bu sayede oturum açmadan , diğer tweetlerinize bakmanıza olanak sağlıyor böylelikle ; zaman kaybından kurtulmanıza olanak sağlıyordu.
Türkiye’de bu özellik henüz aktif olarak kullanılmıyor. Bu özelliği kullanan ülkelerin karşılaştığı udrum : Twitter’ı sayfasına ulaşıldığında , yalnızca oturum açma seçeneği çıkıyordu.
Söz konusu özelliğin diğer kullanıcılara oluşturduğu faydaları sorabilir,bilgi edinebilirler. Twitter bu sayede , oturum açmaya üşenen insanların twitter hesaplarına çok kolay bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. Böylelikle sadece kendi mobil telefonundan değil , bir başkasının telefonundan da Twitter’a giriş yapabilecek. Twitter, sosyal ağa pek hayran olmayan insanların da bu özellik ile meraklarını gidereceğini açıkladı.

Yakın bir zaman içerisinde Twitter, Türkiye’de bu uygulamayı hayata geçirecek. Türkiye’de ne zaman hayata geçeceği herkes tarafından büyük heyecanla bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
 • YENİ
 • YORUM
Bumerang - Yazarkafe