Sakarya’da GTA Serisini Akıllara Getiren İlginç Olay

Paylaş
 

Sakarya’da bir vatandaş polis memurlarına ve sağlık görevlilerine ateş açtı.

Sakarya’da adeta GTA serisini andıran ilginç bir çatışma meydana geldi. Elimize ulaşan bilgiye göre bir adam hem polis memurlarına hem de sağlık görevlilerine ateş açtı. Saat 16:00 sularında meydana gelen olayda bir kişi Hendek Sağlık Merkezi’ne telefon açarak oğlunun akli dengesinin yerinde olmadığını ifade etti ve eve müdahele edilmesini istedi. Bunun üzerine sağlık görevlileri söz konusu kişiyi evinden almak amacıyla ihbar üzerine evi ziyaret etmeye karar verdiler. İşte olaylar tam da bu noktada patlak verdi. İki polis eşliğinde içeri giren sağlık görevlisine ihbar edilen şahıs tarafından ateş açıldı. Polisler ihbar edilen şahsı sakinleştirmeye çalışsada, çatışmayı sözlü yoldan sonlandıramayacaklarını anlayıp karşılık vermeye başladılar ve böylelikle evin içerisinde silahlı çatışma çıktı.

BİR ÖLÜ VE BİR YARALI

Bir polis memuru akli dengesinden şüphelenilen vatandaşın açtığı ateş yüzünden boynundan yaralandı.  Polis tarafından karşılık vermek istenirken açılan ateş saldırganı değil sağlık görevlisini yaraladı. Sağlık görevlisinin olay yerinde yaşamını yitirdiği bilgisine ulaşıldı.

HASTANEYE KALDIRILDILAR

Yaralı polis memuru hastaneye kaldırılken çatışmadan sağ çıkan, ihbar edilen şahıs akıl hastası olduğu gerekçesiyle akıl hastanesine kaldırıldı. Yaralanan polis memuru Soner Tiryaki’nin Sakarya Eğitim Ve Araştırma hastanesine kaldırıldığı ve iyileştirilmeye çalışıldığı bilgisine ulaşıldı.

 

 

Bu yazı 13 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak