Note 7 Bu Kez De Otel’de Patladı !

Note 7 Bu Kez De Otel’de Patladı !

Samsung Galaxy Note 7 ile ilgili bir patlama haberi daha… Samsung Galaxy Note 7 bir otelde patladı ve kullanılamaz hale geldi. Samsung Galaxy Note 7’nin bir otel odasında patladığı ve büyük bir maddi hasara yol açtığı öğrenildi.

Bilindiği üzere akıllı telefon dünyasında son zamanlarda telefonların şarj olurken veyahut sıcak havalarda kullanılırken aşırı ısınıp patladığına şahit oluyoruz. Pil konusunda yapılan araştırmalar ve pil kapasitiflerinin giderek arttırılmaya çalışılması bazı problemlere yol açıyor gibi gözüküyor. Konu ile ilgili bir problem daha yine Samsung cephesinde yaşandı.

ŞARJ OLURKEN PATLADI

Patlayan Note 7 akıllı telefonunun sahibi yaptığı açıklamada akıllı telefonunun sabah şarj olurken birden patladığını söyledi. Benzer vakalar daha önce de yaşanmış ve Samsung geçtiğimiz günlerde söz konusu telefonun dağıtımını resmen durdurmuştu. Hatasını kabullenen Samsung çok büyük bir maddi kayıp verdi. Öte yandan sorunlu Note 7 akıllı telefonu sahiplerinin tazminat davası açmaya yeltenmeleri halinde bu maddi kaybın daha da artacağını düşünüyoruz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Onun bunun evladı bak bakalım haksız yere kazandığın sitelerin ne hale girecek ulan hem benden çaldığına hemde bu çöp siteni beter nasıl ediyorum sitene gelen spam hitlerle 1 ay sonra sitelerin google tarafından banlandığında o zaman bana yalvaracaksın KÖPEK !

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • YENİ
  • YORUM
Bumerang - Yazarkafe