Lenovo Zuk Edge Cep Telefonu Özellikleri

Paylaş
 

Bilindiği üzere Lenovo, bilgisayar sektöründe son derece ünlü bir marka. Bu ününün gücünü alarak akıllı telefon alanına da geçiş yapmış olan Lenovo, bir süredir özellikle yüksek mAh değerine sahip bataryaları ile dikkat çekmeyi başardı. Lenovo, Lenovo ZUK Edge isimli yeni akıllı telefonu ile tekrar sükse yapmayı umuyor.

LENOVO ZUK EDGE ÖZELLİKLERİ

Lenovo Zuk Edge akıllı telefonu kıvrımlı 5.5 inch full HD ekrana sahip bir cihaz ve 2.35 ghz hızında çalışmakta olan Snapdragon 821 işlemciye sahip. Bu özelliklerinden bile cihazın giriş segment bir cihaz olmadığını rahatlıkla anlayabilirsiniz. Led flaşlı 13 MP arka kameraya sahip olan akıllı telefon aynı zamanda 8 MP de ön kameraya sahip bir cihaz. Üründe Android’in son çıkan işletim sistemi olan Android Nougat işletim sistemine yer verildi. Çift sim kart desteği bulunan akıllı telefon 64 GB dahili depolama kapasitesi de sunarak depolama alanı hususunda kullanıcılara herhangi bir problem yaşatmamayı vaadediyor. Lenovo Zuk Edge akıllı telefonunda güçlü de bir ses teknolojsi kullanılmış vaziyette.

4 GB RAM VE 6 GB RAM

Lenovo Zuk Edge satın almak isteyen kullanıcılar için güzel bir seçenek sunulmuş durumda. Kullanıcılar isterlerse 4 GB RAM modelini, isterlerse de 6 GB RAM modelini satın alabilirler. Tabii bu seçimleri cihazın fiyatına da yansıyacaktır. 6 GB RAM bulunan Lenovo Zuk Edge 360 Dolar’dan, 4 GB RAM bulunan Lenovo Zuk Edge ise 330 Dolar’dan piyasaya sürülecek.

 

Bu yazı 23 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak