FIFA 17 Demo Yayın Tarihi

Paylaş
 

FIFA 17 Demo oyununun ne zaman yayınlanacağına dair yeni bilgiler… FIFA 17 Demo versiyonun yayın tarihi ile ilgili yeni bilgilere ulaşıldı.

Bilindiği üzere futbol sezonu henüz yeni açıldı ve Eylül ortalarına yaklaştığımızdan dolayı artık hemen hemen her futbol oyunu üreticisi oyununu piyasaya sürmeye başlıyor. Dünyanın en iyi futbol oyunu serisi olarak gösterilen FIFA serisinin yapımcısı EA Sports, yeni oyunu FIFA 17 ile geliyor. EA Sports, oyunculara FIFA 17 oyununu satın almadan önce denemeleri için bir deneme sürümü yani FIFA 17 Demo’yu indirilebilir hale getirecek. FIFA 17 Demo versiyon 13 Eylül 2016 tarihinde resmen yayınlanacak. Demo versiyonda çok sayıda bug olmadığı taktirde çok kısa bir zaman sonra da FIFA 17 tam sürümü satışa sunulacaktır.

FIFA 17 Demo platformunun hangi platformlara geleceğine dair bilgi ise şuan için bulunmuyor. Oyunda yaklaşık on civarı takım yer alacak. Demo versiyonda Gamba Osaka, Tigres UANL gibi Avrupa futbolunda pek bilinmeyen takımların da yer alması son derece dikkat çekici bir unsur olarak karşımıza çıkıyor.

Bu yazı 86 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Ogeday dedi ki:

    Grafiği güzel, ben baktım. Hemen çıksada oynasak, can atıyorum adeta 🙂

Bir yorum bırak