750 TL Altında Aralık Ayında Alınabilecek En İyi 5 Akıllı Telefon

Paylaş
 

Bu haberimizde 750 TL altında satın alınabilecek en iyi akıllı telefonları sizlere sunuyoruz.

Günümüzde kuşkusuz akıllı telefonlara çok büyük bir ilgi var ve insanlar sık sık belli bir miktarda hangi akıllı telefonların alınabileceğine yönelik araştırmalar yapıyorlar. Özellikle 2017’ye çok az bir süre kalan şu dönemde , Ocak ayından itibaren yüksek vergilendirmelerin söz konusu olabileceği ve Dolar ile Euro üzerindeki artışın akıllı telefon fiyatlarına önümüzdeki süreçte daha da fazla yansıyabileceği aşikar. Bu yüzden bir akıllı telefon almak isteyenlerin şu sıralar da satın alması son derece mantıklı gözüküyor. Bu yazımızda 750 TL altında satın alabilecek güçlü performans cihazlarını sizlere sunmayı hedefledik;

GENERAL MOBİLE GM 5

General Mobile Türkiye’de pek de iç açıcı bir şöhrete sahip olmasada yinede popüler markalardan birisi. Cihazlarında genellikle fiyat performans hususunda güzel şeyler sunmayı amaçlıyor. General Mobile GM 5 akıllı telefonu sahip olduğu özellikler sayesinde şuan da 750 TL’den düşük rakama alınabilecek fiyat performans cihazlarından birisi olarak dikkat çekiyor.

SAMSUNG GALAXY J2

Samsung ismi son zamanlarda sarsılsada yinede J serisinin kalitesi bilinen bir gerçek. Samsung Galaxy J2, ucuz rakamlara alınabilecek güzel bir akıllı telefon.

XİAOMİ Mİ4C

Xiaomi Mi4c cihazı, sahip olduğu güzel özelliklerle orta sınıf bir cihaz ancak giriş segment fiyatına satışa sunuluyor. Ürünü 750 TL’altında, 650 TL gibi rakamlara satın alabilirsiniz.

SAMSUNG GALAXY GRAND PRİME PLUS

Şuan da satın alınabilecek 750 TL altı en güzel telefonlardan birisi de Samsung Galaxy Grand Prime Plus cihazıdır. Ürün özellikle tasarımıyla ön plana çıkmakta, kendine has güzel bir kalitesi bulunmaktadır.

VESTEL VENUS V3 5070

Listemizde Vestel Venus V3 5070 cihazına da yer verdik. Vestel Venus V3 , uygun fiyata güzel performans arayanların tercih edebileceği bir akıllı telefondur.

Bu yazı 10 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak